slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia nakreślające typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność zaabsorbowanego kochanka. Jak często mawiają w połowie pragną troski, zaangażowania w uczuciu, ale z drugiej strony skrycie pragną ażeby ich partner czasami stawiał opór, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej małe czy większe potrzeby, aby pamiętać jakie z nich są najważniejsze i na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba pielęgnować często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. To właśnie czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty